Про компанію

Шановний Споживач природного газу!

Від ім’я ТОВ фірма «ТДК» дякуємо Вам за те, що знайшли час відвідати веб-сайт нашої компанії. Ми завжди відкриті для нового спілкування та взаємної співпраці. Будь ласка, для отримання більш детальної інформації про діяльність нашої компанії, Ви можете зв’язатися з ТОВ фірма «ТДК», використовуючи данні рубрики «КОНТАКТИ».

ТОВ фірма «ТДК» є найдавнішим та найбільшим постачальником природного газу у Полтавській області, має гарантований страховий запас природного газу та підтверджену фінансову гарантію.

ТОВ фірма «ТДК» стабільно та безперебійно працює на території нашої держави більше 10 років, має філії, розташовані у місті Харків та Полтава.

Ми знаходимо індивідуальний та комплексний підхід до кожного клієнта, графік оплат буде укладений максимально зручний для співпраці з Вашим підприємством.

Всі бухгалтерські та облікові документи надаємо вчасно, переданий обсяг газу підтверджується бухгалтерськими актами, реєстрація податкових накладних проводиться відповідно діючого законодавства України.

ТОВ фірма «ТДК» пишається співпрацею з провідними підприємствами Полтавської області та інших областей України, не обіцяємо, а роками сумлінно виконуємо свої обов’язки перед споживачами.

Перелік суб'єктів господарювання, які отримали ліцензії на право провадження діяльності із зберігання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ; постачання природного газу, газу (метану) вугільних родовищ за регульованим тарифом; постачання природного газу; транспортування природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ трубопроводами; транспортування нафтопродуктів магістральними трубопроводами; транспортування нафти магістральними трубопроводами; розподілу природного, нафтового газу і газу (метану) вугільних родовищ